Skip to main content

Hikayemiz

Casa Solida, hayalleri gerçeğe dönüştüren bir tutkunun ve özverinin ürünüdür. Şirketimiz, yaratıcı ve doğa severlerin istek, arzularını karşılamak için 2021 yılında kuruldu. İsmini seçtiğimiz “Casa Solida” her bir evinin güçlü, dayanıklı ve sağlam bir temel üzerine inşa edileceği anlamına gelen İspanyolca bir terimdir.

Tüm ekibimizin ortak bir vizyonu vardı. Bu doğrultuda özveri ve azimle sade ve minimal yaşamı seven insanlar için tasarlanmış, çevre dostu ve sanat eseri sayılabilecek taşınabilir evler üretmeye başladık. Bu evler, modern yaşamın karmaşıklığından kaçan ve doğanın tadını çıkaran insanlar için mükemmel birer sığınak oldu.

Casa Solida, tasarımın her aşamasında ekip olarak dikkatli bir şekilde çalıştık her bir tiny house’un her modüler yapının, işlevselliği, estetiği ve çevre dostu özellikleri mükemmel bir denge içinde bulunan bir sanat eseri olarak kabul edilmesi gerekiyordu. Ekip, sadece en kaliteli malzemeleri ve sürdürülebilir üretim süreçlerini kullanarak bu hedeflere ulaşmaya kararlıydı.

Şirketin ilk yıllarında, Casa Solida kısa zamanda hızla popülerlik kazandı. İnsanların taşınabilirlik, sade yaşam ve doğayla daha yakın bir bağ kurma isteğine cevap vermeye başladı. Casa Solida’nın tiny house’ları ve modüler sistemleri, her köşesi ayrı bir hikaye taşıyan özgün tasarımlarıyla fark yaratıyordu.

Şirket, sürdürülebilirlik ve minimalizmi teşvik eden bir misyonla yoluna devam ediyor. Her bir ev, sadece bir yaşam alanı değil, aynı zamanda özgürlüğün ve bağımsızlığın sembolüdür. Casa Solida, gelecekte de bu ilham verici hikayeyi sürdürmek ve daha fazla insanın sade ve çevre dostu bir yaşam tarzına geçişini desteklemek için çalışmaya devam ediyor…

©2023 Casa Solida
İletişim
Çakmaklı Mh. Hadımköy Yolu Cd. No: 137 İç Kapı No:1 Büyükçekmece / İSTANBUL